Väereis Itaaliasse: hobulausumine Toskaana päikese all


Reisiaeg:  2 – 8.juuli 2017 (kestus 7 päeva)
Osavõtutasu:  1333 eur kuni juuni lõpuni, edasi  1444 eur. Ettemaks osalemise kinnituseks 300 eur.
Reisiseltskond: kuni 10 reisihuvilist
Kursuse läbiviija: Edwin Wittwer, kes on kogenud hobusekasvataja ja antud kursuse looja, loomulike tervendusmeetodite liider Itaalias ning tunnustatud üheks parimaks hobulausujaks kogu Euroopas. Teed hobusteni ja Edwini armastusega loodud talli juhatavad Triin Hio ja Raneli Kaseväli.

Hind sisaldab transporti Milaano lennujaamast talli ja tagasi, sööki kohapeal, kursusetasu ja majutust. 
Hind ei sisalda lennupiletit Milaanosse ja tagasi. (Easy Jet-il ja Ryan Airil on soodsad otselennud Tallinnast.) 

Kursus toimub inglise keeles, vajadusel eestikeelse tõlkega. 
Reisile registreerumiseks kirjuta info@amazonas.ee või triin@sunara.ee

Foto autor: Edwin Wittwer

See väereis on suurepärane kombinatsioon reisimise, loomade ja looduse ning enesearengu armastajatele. 


Kursus sobib nii algajatele hobufännidele kui ka juba väga kogenud hobusekasvatajatele uue vaatenurga saamiseks. Meetodid, mida parimaks hobulausujaks tunnistatud Edwin Wittwer kursuse jooksul edastab, on rakendatavad kõikide hobuste peal. Tema tallis on leidnud armastava ja mõistva kodu just "problemaatilised" hobused, kellega pole mujal "hakkama saadud".

Kuuepäevasel Toskaana maalilises looduses toimuval kursusel mõistad, kuidas hobused mõtlevad, tunnevad, käituvad ning miks nad just nii reageerivad. Käime läbi hobuse psühholoogia põhiprintsiibid ja uurime, kuidas hobused leiavad oma koha ja positsiooni karjas ning õpime nendega kontakti looma samal viisil, nagu nemad karjas seda omavahel teevad. 

Sa leiad õiged strateegiad, kuidas olla loomulik liider oma hobusele ilma agressiivse domineerimise ja hirmutamiseta. Kõik tuleb läbi armastuse, usalduse ja austuse, läbi kommunikatsiooni ja peidetud kvaliteetide, mis Su sees juba olemas on. Nende päevade jooksul lood Sa tugeva suhte "oma" hobusega, kes terve kursuse vältel Sulle partneriks saab ja avastad läbi tema ka tõelise ja tugeva ühenduse iseendaga.

Nende päevade jooksul on Sul võimalus ennast tundma õppida, märgata ja vabaneda vanadest mustritest ning lasta enda tõelisel potentsiaalil avaneda ja kasvada. Hobused on meile suurepärased 'peeglid' iseendasse vaatamiseks, kuna nad on maandatud ja ühendatud loodusega, mis meil inimestel on tihti kadunud. Nad on hetkes, siin ja praegu ning saavad meile seeläbi kohalolekut õpetada. 

Kursusel on kombineeritud teooria ja praktiline osa. Päeva keskel on itaallastele kohaselt pikem siesta, mille võib veeta võrkkiiges lugedes või magades. Päeva alustame end meie keskmesse toovate Taiji praktikatega, jagamisringiga ja tähelepanu ja kiirust arendavate lõbusate mängudega. Majutume mõnusates indiaanitelkides, milles on pehmed voodid, tekid, padjad, linad olemas. Sööme tervislikku ja imemaitsvat taimetoitu. 

Foto autor: Edwin Wittwer

Foto autor: Edwin Wittwer

Foto autor: Edwin Wittwer

Foto autor: Edwin Wittwer

Foto autor: Edwin Wittwer

Foto internetist

Oma sõnumi, küsimuse või reisibroneeringu saad teele panna ka siit: 

Kui oled reisist huvitatud, aga ei ole veel kindlalt otsustanud, lisa end ka meie uudiskirja saajaks  ning me saadame Sulle personaalselt infot uudiste, soodustuste ning eripakkumiste kohta.