Keha ja hinge kosutav retriit Balil


Reisiaeg: 14 - 28.veebruar 2019 (kestus 15 päeva)
Osavõtutasu: 2 200 eur, lisanduvad lennupiletid Tallinn-Bali-Tallinn (ca 800 eur). Ettemaks osalemise kinnituseks 500 eur.  
Reisijuht: Sinu tervendavate kogemuste eest imelisel Balil hoolitseb kohalikku kultuuri ja keskkonda väga hästi tundev kehaterapeut ja massöör Tiit Trofimov.

Hind sisaldab: majutus ja transport kogu reisi vältel, hommikusöögid ja mõned lõuna/või õhtusöögid, joogatunnid ka väljaspool oma villat, väljasõidud, templite külastused, kohtumised kahe tervendajaga, surfi tund soovijatele, kontserdi piletid, meresõit Gili Air saarele ja ööbimine seal. 
Hind ei sisalda: lennupiletid Tallinn-Bali-Tallinn, enamus lõuna ja õhtusööke, privaatsessioonid massööri, teraapeudi või tervendajaga. 

Foto autor: Kaidi Reinu

Bali on müstiline paik, mis kogu oma ilu, sügavuse ja ehedusega paneb maailma vaatama läbi südame – armastusega.
Koosloomises on vägi, seega kutsume Sind endaga kaasa sellele reisile, mis on samaaegselt tee iseendani kui ka imeline puhkus paradiisisaarel.

Meie koduks Balil saab olema imekaunis basseiniga ja oma joogasaaliga villa Ubudis, milles on piisavalt ruumi ja aega ka iseendaga olemiseks ja lihtsalt puhkuseks.

Täpne reisiprogramm sünnib kohapeal, sõltudes palju grupi sünergiast,  ilmast ja kohaliku vaimu juhatusest. Külastamiseks  oleme valinud välja just need paigad, mis meid on enim puudutanud. Kohalikud tervendajad võtavad meid vastu väekates templites, et viia läbi spetsiaalsed tseremooniad. Veetemplis puhastame voolava allikavee all oma tšakrad ja laulame Ommiga lahti oma südame. 

Iga päev pakume nii kehale kui ka hingele teadlikke väestavaid praktikaid - jooga, sisemise rännaku, rituaali või mõne Osho aktiivmeditatsiooni näol. Kohalikud joogid pakuvad väga heal tasemel erinevaid joogastiile tuntumatest kuni kundalini tantra ja flying joogani välja. Igaühel on võimalus leida oma lemmik.

Sellel teekonnal imetleme ka Bali kauneid riisipõlde ja hingame sisse kauneid loodusvaateid mõnel vaiksemal metsa- ja mägirajal.  Soovijad võivad saada ereda surfikogemuse osaliseks kristallselges merevees või tantsida hommikuni elava muusika saatel palmide all. Pikema väljasõidu teeme lähedal asuvale Gili Air saarele.

Kehale anname parimat tervislikku toitu, mis on peamiselt valmistatud kohapeal kasvanud värsketest suus sulavatest viljadest. 

Kuna elus ei ole midagi juhuslikku, siis koos ühise grupina moodustame just sellise koosluse, mis meid sel eluetapil kõige enam toetab ja edasi arendab.

Kui tunned kutset meiega kaasa tulla, siis Sul jääb üle vaid meile sellest teada anda, pakkida kohver ja võtta see aeg iseendale, lihtsalt lastes elul ennast juhtida. 

 Eesseisvast rännakust ettekujutuse ja Bali tunnetuse saamiseks Tiit Trofimovi video 2018.aastal toimunud väereisist

 

Raadiosaadet Tiiduga saab järelkuulata R2 Reispass

Loe lisaks Balile reisimise võlust "Tiit Trofimov: igal reisil Balile olen kogenud midagi müstilist ja üleloomulikku"   23.jaanuar 2017 / alkeemia.ee

Loe lisaks reisijuhist "PERSOON: TIIT TROFIMOV"   25.jaanuar 2017 blogist meesolen.ee

 


 

Kui oled reisist huvitatud, aga ei ole veel kindlalt otsustanud, lisa end ka meie uudiskirja saajaks  ning me saadame Sulle personaalselt infot uudiste, reisiõhtute ning eripakkumiste kohta. Oma sõnumi, küsimuse või reisibroneeringu saad teele panna siit: