HAVAI ….
 

Reisiaeg:  25. märts - 7. aprill 2019 (14 päeva)

Osavõtutasu: 2 880 eurot, millele lisanduvad lennupiletid Tallinn – … – Tallinn (u 1000 eur)

Reisiseltskond: kuni 9 reisihuvilist ja reisijuht, … Elis Krevald

Proovi vaid kirjeldada Havaid, kasutamata sõna paradiis. Võimatu! Kahe nädala jooksul keskendume palju havai looduse ilu nautimisele.  Hawaii saarestik koosneb seitsmest saarest, meie külastame kahte neist, Oahut ning Kauaid. Oahul leidub kõike: randu, vihmametsa, pealinnamelu, kultuuri. Kauai on saarestiku vanim saar ning tunduvalt vaiksema elutempoga kui Oahu.

Viin teid kõigisse neisse kohtadesse, mis panid mind sellesse saarestikku armuma.  Havai troopilisel saarel tunned justkui oled sattunud täiustatud botaanikaaia versiooni vôi siis hoopis Jurassic parki filmi. Reisi jooksul saab meil olema rannapäevi, et tagasitulles oleks kadestusväärne jume, kuid teeme ka aktiivsemaid matkapäevi . Kindlasti ka vaba aega ära eksimiseks ja patareide ladimiseks.

Hoiatan et, üks negatiivne tagajärg võib sellel reisil olla, nimelt peale Havail veedetud aega on raske rahule jääda teiste randadega. Mereliiv on sametine su varvaste all ning ookeanivesi mõnusalt soe, sügav ja niivõrd läbipaistev et ülepeakaelavees näed enda väikest varvastki ja rääkimata meetritesügavusele ulatuvast maagilisest ookeanielust. Kui juba nii kaugele minna oleks patt jääda vaid ûhele saarele. Niisiis võtame ettte ka paaripäevase reisi kõrvalsaarele Kauai, kus läheme jahiga Napali rannikut avastama ning matkame Waimea Canyonis, mis teevad selle Hawaii vanima saare nii maagiliseks.

Ööd veedame pealinnas waikiki piirkonnas, kus on kõik mugavalt käejala juures ja kust on hea teha päevaseid väljasõite saare eri suundadesse ning õhtul mai taisid ja tacosid kohalikes baarides nautida.

Mulle meeldib milliseks mind muudab sealne aloha spirit rahulikuks, õnnelikuks, muretuks. Just sellised on kohalikud ning just selliseks muutud ka sina peale paarinädalast Havai retreati. Sest sealne looduse ilu on ravivate omadustega. Ideaalne peatuspaik Eesti külma kevade vôi sügiskuude ajale.

Detailsem reisikava jõuab siia lehele novembrikuus. Seniks lisa end huviliste ja uudiskirja saajate listi või saada omapoolsed küsimused reisid@amazonas.ee


 Reisijuht Elis Krevald

Reisijuht Elis Krevald

Reisijuht Elis Krevald

Olen üks suur unistaja ja rändaja hing. Peale psühholoogia õpinguid ülikoolis olen võtnud aja, et ennem „täiskasvanu elu“ alustamist reisida ja näha maailma eri põnevaid paiku. Peale Havai olen elanud ka Uus Meremaal ning pikemalt ringi tuuritanud Indoneesias ja Tais, kuid Havai on vôitnud kõige erilisema koha mu sûdames.  Havail olen veetnud kolmekuuliste perioodide kaupa kokku ligi poolteist aastat. Suurema osa ajast olen tòötanud hostelis, kus elu on olnud suure algustähega seiklus. Vabal ajal meeldib mulle näiteks snorgeldades leitud merekarpidest ehteid meisterdada. Mulle meeldib ka kõike läbi kaamerasilma jäädvustada ning stressi maandan savi patsutades .


Pane siit teele oma sõnum või reisibroneering! 

Kui oled reisist huvitatud, aga ei ole veel kindlalt otsustanud, lisa end lihtsalt meie uudiskirja saajaks ning me saadame Sulle personaalselt infot uudiste ning eripakkumistega.

Nimi
Telefon
Sinu sõnum